چسب پایه آلترنا کانوکس ( Convex ) مدل 1428 کلوپلاست

ساخت وبلاگ
چکیده : چسب پایه آلترنا کانوکس ( Convex ) مدل 1428 کلوپلاست ( Coloplast ) دانمارک در سیستم های دو تکه کلو... با عنوان : چسب پایه آلترنا کانوکس ( Convex ) مدل 1428 کلوپلاست بخوانید :

چسب پایه آلترنا کانوکس ( Convex ) مدل 1428 کلوپلاست ( Coloplast ) دانمارک

در سیستم های دو تکه کلوپلاست یک ویژگی دیگر نیز برای چسب پایه وجود دارد، که شکل آن از نظر تحدب است. در حالت عادی و برای استوماهای طبیعی، از چسب پایه ‏ای استفاده می‏شود که صاف و مسطح است. اما بعضی اوقات، استوما هم‏ سطح با پوست یا حتی فرورفته است، یا این که اساسا در یک فرورفتگی یا چین شکمی قرار گرفته است.
 

–چسب پایه Alterna

–دو تکه

–رولتی Alterna Extra

–تحدب کم

–قابل برش تا 43 میلی‏متر

در چنین حالتی بهتر است از چسب پایه ‏ای استفاده شود که محدب می باشد. این نوع چسب پایه کانوکس (Convex) نام دارد. چسب پایه کانوکس باعث وارد شدن فشار اندکی به دور استوما می‏شود و استوما را قدری بیرون می‏ آورد تا تخلیه مستقیم مواد دفعی به داخل کیسه بهتر صورت گیرد و ترشحات به زیر چسب نشت نکنند.

چسب پایه کانوکس کلوپلاست ممکن است به صورت کانوکس ملایم (Light Convex) باشد، که برای استوماهای هم‏ سطح با پوست مناسب است، یا کانوکس عمیق (Deep Convex) باشد، که برای استوماهای فرورفته مناسب است.

در اغلب مواردی که نیاز به چسب پایه کانوکس وجود دارد، استفاده از کانوکس ملایم کفایت می‏کند و نباید بی‏ جهت گزینه کانوکس عمیق را انتخاب کرد. در هر صورت انتخاب و استفاده از چسب پایه‏ های کانوکس باید با راهنمایی و تحت نظر پرستار استومی انجام گیرد، زیرا در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی به همراه داشته باشد.

برای توضیحات بیشتر و خرید بر روی عنوان زیر  کلیک کنید

چسب پایه آلترنا کانوکس ( Convex ) مدل 1428 کلوپلاست

کانال تلگرام  @ostomyshop

 

 

چسب,پایه,آلترنا,کانوکس,(,Convex,),مدل,1428,کلوپلاست,استومی.خرید استومی.پانسمان زخم .خمیر محافظ.کلوپلاست .کلستومی,...
نویسنده : کاووسی فر بازدید : 5 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 15:08