پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

ساخت وبلاگ
چکیده : مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی مرجع فایلهای آموزشی | ... با عنوان : پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی بخوانید :

مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

 • مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

  دید کلی :

  پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

  توضیحات کامل :

  پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

   

  پاورپوینت زندگینامه جلال الدین محمد دوانی شامل 47 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

   

  روستای دوان

  دوان در دوازده کیلومتری شمال شرقی کازرون، در استان فارس، با موقعیت 51 درجه و 55 دقیقه طول شرقی و 29 درجه و 22 دقیقه عرض شمالی قرار دارد، مساحت آن 24/11 هکتار و جمعیتش در سال 1365 شمسی 985 نفر بوده است دوان در جلگه ای به نام دِرک (دشت) دَووُ واقع شده است که در انتهای رشته کوهی امتداد یافته از کازرون به سوی دوان قرار دارد آب و هوای این جلگه گرم و خشک است و زمستانی معتدل دارداما از آنجا که دوان در مسیر جریان بادهای مرطوب مدیترانه ای قرار گرفته است، کشاورزی دیم در آنجا عملی است و پوشش گیاهی، به ویژه منابع طبیعی جنگلی، آن از نواحی دیگر زاگرس غنی تر است، اما به لحاظ زیاده روی مردم در بهره برداری این جنگلها بسیار خلوت شده اند.

    و …

   

  فهرست مطالب

  روستای دوان

  پیشینه تاریخی دوان

  خاندان

  ولادت

  استادان

  شاگردان

  معاصران

  با عبدالرحمان جامی

  ویژگی های اخلاقی

  گلشن شعر و ادب

  منزلت علمی

  سفرها

  حیات سیاسی دوانی

  با سلاطین معاصر

  مذهب علاّمه

  تألیفات

  وفات

  پایان

   

  عنوان :  زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

  فرمت : پاورپوینت

  تعداد صفحات : 47

  پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

  زندگینامه جلال الدین محمد دوانی

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

ناپدریپاورپوینت,زندگینامه,جلال,الدین,محمد,دوانی,...
ما را در سایت ناپدری دنبال می کنید

نویسنده : کاووسی فر بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت: 10:52